Правила форума


Дорогие цветоводы и садоводы!
Добро пожаловать в наш "Флора-клуб "Кроха"!
Для членства в нашем клубе необходимо:
* интересоваться цветами и заниматься их выращиванием;
* быть зарегистрированным на форуме не менее месяца;
* иметь количество содержательных сообщений не менее 50;
* активно общаться в форуме "Флора-клуб "Кроха" не менее месяца;
* иметь свою темку в Хвастушках цветовода, в которой будет не менее 10 экземпляров цветовОтветить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Повышение таможенных пошлин на ввоз цветов 
Автор Сообщение
Учитель фотошколы "Кроха"
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт авг 21, 2008 09:15
Сообщения: 7761
Откуда: Донецк,Краснодар
Пол: Женский
Благодарил (а): 295 раз.
Поблагодарили: 429 раз.
Возраст: 32
Медали: 11
Цветовод (1) Фотограф (1) Семейный очаг (1) Дружба (1) Золотая медаль (1) Форумчанин года (1)
Беременность (1) Рождение малыша (1) Благодарность (3)
Блог: Просмотр блога (1)
Имя: Анка
Сообщение Повышение таможенных пошлин на ввоз цветов
Недавно стало известно, что с 10 августа повышена ввозная пошлина на цветы в 5ти кратном размере. по прогнозам обычная роза будет стоить 60-80 грн за штуку. что говорить о горшечных растениях? у меня висит закрытый заказ на орхидеи машина застряла на таможне :obmorok: чтож с ними там за неделю станется непонятно... не хочется получать трупяки :grief: интересно чем закончится эта история, многие импортеры цветов признаются, что из-за повышения пошлины прийдется закрывать свой бизнес


Вт авг 31, 2010 19:19
       
Профиль ICQ
Супер Эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт окт 29, 2009 12:39
Сообщения: 1946
Откуда: УКРАЇНА
Пол: Женский
Благодарил (а): 746 раз.
Поблагодарили: 305 раз.
Мой Маркет
Сообщение Re: Повышение таможенных пошлин на ввоз цветов
Мнение таможни:

При митному оформленні квітів, що імпортуються в Україну, жодного суб’єктивізму немає
Особливістю торгівлі квітковою продукцією є те, що переважною кількістю торгівлю нею здійснюють не безпосередні виробники, а торгівельні агенти, до того ж розташовані в офшорних зонах, що робить непрозорими зовнішньоекономічні операції.

Так за прямими контрактами (контрактами з безпосередніми виробниками) на територію України імпортовано лише 35 % від загальної кількості живих рослин та квіткової продукції. А від загальної кількості квіткової продукції походженням з Нідерландів, частка тих, що імпортуються за прямими контрактами ще менше та складає лише 12 %, при чому ця частка в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року скоротилася на 38 %.

Середньорозрахункова вартість живих рослин та квіткової продукції з Нідерландів за прямими контрактами становить 3,7 дол. США за кг, в той же час за непрямими контрактами – 1,2 дол. США за кг.

Одним з найкрупніших імпортерів квіткової продукції в Україну є ПП «Торговий дім «Колібрі» (11 % від загальної кількості квіткової продукції оформленої митними органами України у 2010 році, та 28 % цієї продукції походженням з Нідерландів), здійснює зовнішньоекономічну діяльність за непрямим контрактом (з іноземною компанією зареєстрованою в офшорній зоні).

За результатами перевірки у серпні поточного року обставин митного оформлення товарів, що імпортуються ПП «Торговий дім «Колібрі» виявлені факти грубого порушення законодавства України з митної справи, наслідком чого стало припинення ним зовнішньоекономічних операцій.

Також існують проблеми щодо класифікації товарів товарної позиції 0602 згідно з УКТЗЕД – живи рослини,обсяги імпорту яких складають 77 % від загальної кількості імпорту таких товарів.

Ще однією проблемою є повнота декларування імпортованої квіткової продукції, оскільки за результатами аналізу митних оформлень виявляються факти невідповідності вагових характеристик товарів їх якісним характеристикам (задекларована вага квітки одного сорту але значно різної довжини однакові).

Таким чином, Державна митна служба України була вимушена вжити додаткових заходів, спрямованих на посилення контролю за митним оформленням живих рослин та квіткової продукції.

Одним з таких заходів була концентрація митних оформлень живих рослин та квіткової продукції в зоні діяльності Київської обласної митниці (наказ Держмитслужби від 19.08.2010 № 937), відповідно до якого митне оформлення таких товарів, які імпортуються суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності розташованими у зонах діяльності Київської регіональної, Вінницької, Житомирської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської митниць, буде здійснюватись Київською обласною митницею. Зазначений захід не створить додаткових ускладнень в порядку здійснення митного оформлення, оскільки загальна кількість таких товарів, які оформлюються Вінницькою, Житомирською, Полтавською, Черкаською та Чернігівською митницями становить лише 3 %, проте забезпечить єдині підходи до достовірності та повноти декларування цих товарів, контролю за їх класифікацією та правильністю визначення митної вартості.

Виключно на митні органи України, які несуть відповідальність за повноту надходжень податків і зборів (обов’язкових митних платежів) до державного бюджету України покладені функції контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, які ввозяться на митну територію України.

З метою забезпечення виконання зазначених функцій Державна митна служба України здійснює постійний аналіз результатів митних оформлень товарів, аналіз документів, які подаються для підтвердження заявленої декларантом митної вартості товарів, аналіз цінової інформації світових ринків, тощо.

Обсяги імпорту живих рослин та квіткової продукції, що класифікується за товарною групою 06 згідно з УКТЗЕД зростають рік до року (в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року загальні обсяги зросли на 2 %), розширюється географія країн-експортерів, яка нараховує майже 60 країн.

До найбільших країн експортерів відносяться:

Нідерланди – 41 %;

Польща – 17 %;

Італія – 10 %;

Туреччина – 7 %.

Причому, по окремим видам цієї продукції з Нідерландів імпортується від 27 % до 99 %.

Державна митна служба України


П.С. пошлину не повышали, таможня повышает стоимость с которой уплачивают налоги.

_________________
Так, я люблю Україну!
Свою родину, свою сім'ю!


Вт авг 31, 2010 19:36
       
Профиль
Новичок

Зарегистрирован: Ср сен 01, 2010 23:40
Сообщения: 1
Пол: Не указан
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Имя: дрон
Сообщение Re: Повышение таможенных пошлин на ввоз цветов
Цитата:
пошлину не повышали, таможня повышает стоимость с которой уплачивают налоги

ДА, все именно так. Если в декларации указано, что товар стоит, допустим, 100 баксов (а он реально так стоит), то с этой стоимости нужно заплатить НДС 20% и таможенную пошлину. Только таможенники, руководствуясь непонятно чем, говорят, что, мол по нашим данным, твой товар стоит не 100 а 500 баксов, так что, изволь, заплати НДС и таможенную пошлину.И никого не интересует, что он реально стоит 100


Ср сен 01, 2010 23:52
       
Профиль
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Ответить на тему   [ Сообщений: 3 ] 


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  


Использование любых материалов форума без ссылки на первоисточник kroha.dn.ua ЗАПРЕЩЕНО
Powered by phpBB © phpBB Group.
© 2006 - 2009 kroha.dn.ua